top of page

Seniorprysuitdeling bygewoon deur oud-Jansies


Ons senior prysuitdeling is gehou op Donderdag 19 Oktober. Ons het hierdie jaar twee oud Jansies uitgenooi om te kom deel in hierdie geleentheid.

Foto 1: Me. Magda Slabbert (organiseerder) by mnr. Hans Sliep tydens die seniorprysuitdeling. Mnr. Sliep is 'n oudonderwyser van ons skool en het vanjaar die baithol- en triathol wêreldtitels vir die 8e keer gewen. Mnr. Sliep het die top sporttoekennings oorhandig.

Foto 2:

Me. Magda Slabbert (organiseerder) by prof. Christi van der Westhuizen tydens die seniorprysuitdeling. Prof. Van der Westhuizen is ' medeprofessor in Sosiologie aan die Universiteit van Pretoria en het in 1988 aan Hoërskool Dr. E.G. Jansen gematrikuleer. Prof. Van der Westhuizen het die top akademiese toekennings oorhandig.

Ons is baie trots op ons leerders, oud en jonk.

0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page